Lotte Bach Christensen

  • Museumsinspektør, arkæologi
  • lotte.bach@holstebro-museum.dk
  • +45 4025 8573

Astrid Skou Hansen

  • Museumsinspektør, arkæolog.
  • astrid.hansen@holstebro-museum.dk
  • +45 2118 8004

Ermita Aspoen Rasmussen

Henrik Nykjær

  • Teknisk servicemedarbejder og udstillingstekniker
  • henrik.nykjaer@holstebro-museum.dk
  • +45 2118 7987

Ib R. Jacobsen

Ann Bodilsen

  • Museumsinspektør, formidling.
  • ann.bodilsen@holstebro-museum.dk
  • +45 2118 7288

Astrid Toftdal Jensen

  • Arkæolog, Henvendelser om danefæ
  • astrid.jensen@holstebro-museum.dk
  • +45 2060 9279

Axel Hee Rømer

  • Museumsinspektør, Luftfotoarkæologisk Center (LAC)
  • axel.hee@holstebro-museum.dk
  • +45 2245 8152

Lotte Isager

Mette Klingenberg

Ole Dybjerg

Bo Ejstrud

  • Museumsinspektør, Luftfotoarkæologisk Center
  • bo.ejstrud@holstebro-museum.dk
  • +45 2245 8162

Mathias Broch

  • Museumsinspektør, Luftfotoarkæologisk Center (LAC)
  • mathias.broch@holstebro-museum.dk

Sara Hai Abildtrup

  • Museumsinspektør, Nyere tid, Holstebro Museum
  • sara.abildtrup@holstebro-museum.dk
  • +45 2255 5370

Sandie Møller Nielsen

  • Museumsassistent, Holstebro Museum
  • sandie.nielsen@holstebro-museum.dk
  • +45 2118 7869