Mette Klingenberg

Lotte Bach Christensen

  • Museumsinspektør, arkæologi
  • lotte.bach@holstebro-museum.dk
  • +45 4025 8573

Astrid Skou Hansen

  • Museumsinspektør, arkæolog.
  • astrid.hansen@holstebro-museum.dk
  • +45 2118 8004

Astrid Toftdal Jensen

  • Arkæolog, Henvendelser om danefæ
  • astrid.jensen@holstebro-museum.dk
  • +45 2060 9279

Axel Hee Rømer

  • Museumsinspektør, Luftfotoarkæologisk Center (LAC)
  • axel.hee@holstebro-museum.dk
  • +45 2245 8152

Bo Ejstrud

  • Museumsinspektør, Luftfotoarkæologisk Center
  • bo.ejstrud@holstebro-museum.dk
  • +45 2245 8162

Mathias Broch

  • Museumsinspektør, Luftfotoarkæologisk Center (LAC)
  • mathias.broch@holstebro-museum.dk

Anders Myrhøj Jensen

  • Museumsinspektør, marinarkæologi
  • anders.jensen@strandingsmuseet.dk
  • +45 2226 3308